نساجی موزیک

ساخت وبلاگ
چکیده : آهنگ های جنوبی... با عنوان : بهترین پزشک در کدام کلینیک است ؟ بخوانید :

 

 

بهترین کلینیک کجاست و بهترین پزشک کیست؟

 

این روزها با تبلیغات زیادی در زمینه های مختلف زیبایی مانند کاشت مو، خدمات دندان پزشکی و لیپوساکشن در کانال ها و شبکه های مختلف رسانه ای مواجه می شویم. با این حال اگر قصد انجام هر کدام از این موارد را دارید، باید تنها به این تبلیغات اکتفا نکرده و به تحقیق کامل با بیشترین جزییات بپردازید.

اولین رکن در داشتن یک عمل موفق بخصوص در زمینه زیبایی که کاملا مرتبط با ظاهر افراد است، انتخاب یک کلینیک مجهز و یک پزشک ماهر و با تجربه به حساب می آید. یکی از شناخته شده ترین کلینیک های معتبری که توانسته است با ارایه بهترین خدمات زیبایی، به خوبی اعتماد مردم را به خود جلب کند، کلینیک تخصصی رویان است.

از جمله مهم ترین فعالیت های کلینیک تخصصی رویان، انجام عمل لیپوساکشن برای نواحی مختلف بدن است. بسیاری از افراد مشهور برای داشتن اندامی زیبا به این کلینیک مراجعه کرده و خدمات زیبایی مورد نیاز خود را دریافت نموده اند. کادر پزشکی باتجربه و ماهر و دستگاه های با پیشرفته ترین فناوری مهم ترین قابلیت های این کلینیک برای انجام عمل لیپوساکشن به حساب می آید.

 

لیپوساکشن چیست و چگونه است؟

امروزه عمل لیپوساکشن به عنوان یکی از محبوب ترین و همه کاره ترین جراحی های زیبایی به حساب می آید. وجود چربی های مقاوم به رژیم غذایی و ورزش، باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند در اندام فرد می گردد. عمل لیپوساکشن در نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلوها، قسمت های داخلی و خارجی ران ها، گونه ها، چانه و غبغب، نواحی پشت ساق پا و زانوها می تواند کانتور بدن را به شکل چشمگیری تغییر داده و زیباتر سازد.

 

نساجی موزیک...
ما را در سایت نساجی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 40 تاريخ : يکشنبه 16 آذر 1399 ساعت: 9:43

چکیده : آهنگ های جنوبی... با عنوان : پیچ چیست ؟ بخوانید :

پیچ چیست :

پیچ را می توان نوعی اتصال استوانه شکل دانست . که این استوانه را رزوه های مارپیچ به شکل نصفه یا کامل در بر گرفته است و پای پیچ نام می گیرد .ایجاد  شیارها روی بدنه پیچ اشکال متفاوتی قبیل مانند مثلث ، نیم دایره ، مربع و... را در می آورد .در هر پیچ به فاصله ای که شیار های پیچ با یک دیگر دارند  (گام پیچ ) گفته می شود.

در واقع پیچ ها به شکل های گوناگونی ارائه می شوند . اما مشخصه کلی آنها  سر پیچ است که همیشه از بدنه پیچ برای ایجاد راحتی در باز و بسته کردن آن ، بزرگ تر است . برای باز و بسته کردن پیچ ها می توان از دو وسیله رایج آچار و پیش گوشتی استفاده کرد . اغلب پیچ ها مارپیچ ساعت گرد دارند و برای باز کردن آنها باید آچار را به سمت خلاف ساعت یعنی چپ گرد جرکت بدهیم.

طراحی پیچ ها از یک انتهای نازک که توانایی ورود به قطعه را داشته باشد ، برگرفته شده است . این طراحی باعث می شود تا توانایی اتصال دو قطعه حتی با جنس های متفاوت ایجاد شود . پیچ را می توان مهم ترین ابزار پیچ ورولپلاک نما دانست .

 

ویژگی های پیچ :

 • بیشتر پیچ ها از کیفیت بالایی در ساخت خود بهره مند هستند . به صورتی که می توان گفت در کار در ارتفاع و پیچ ورولپلاک نما از بهترین نوع پیچ استفاده می شود.
 • دارای محبوبیت در تمام جهان

 

 • در پیچ و رولپلاک نما باعث سرعت نصب بالا می شود  .
 • ایجاد امنیت و دارای پایداری با دوام
 • باز و بسته کردن راحت پیچ باعث راحتی کار در ارتفاع با طناب می شود .
 • باعث صرفه جویی در مصالح
 • دارای مقاومت در برابر آتش و این را میتوان مزیتی برای پیچ و رولپلاک نما دانست .

 

انواع پیچ ها :

 

پیچ ها را می توان از لحاظ کارکرد به دو دسته خودکار و غیرخودکار تقسیم کرد .

پیچ های خودکار:

این پیچ ها دارای نوک بسیار تیز هستند . و برای اینکه در جای خود ثابت شوند . نیازی به مهره ندارند .

پیچ های غیرخودکار:

این پیچ برای ثابت شدن در جای خود به مهره یا چیزی شبیه مهره نیاز دارند . تا بتوانند در قطعه به صورت ثابت باقی بمانند . این پیچ ها برای کار در ارتفاع بیشتراستفاده می شوند زیرا برای پیچ ورولپلاک نما بیشتر از پیچ هایی مانند  پیچ اتاقی ، پیچ شش گوش ، پیچ آلن ، پیچ استوانه ای ، پیچ بولت ، پیچ جوشی و... استفاده می شود .

 

تقسیم بندی از روی ظاهر

اما از لحاظ ظاهری پیچ ها به شه دسته تقسیم می شوند .

پیچ های که سر مخفی دارند :

 این پیچ ها با استفاده از سطح صاف و یکدست استفاده شده در سر خود قابلیت فرو رفتن کامل در قطعه بدون اینکه اثری از خود بر جای بگذارند را دارند. پیچ هایی گه سر مخفی دارند را می توان بهترین نوع پیچ برای پیچ ورولپلاک نما دانست زیرا اثر بسیار کمی از خود در نما باقی می گذارد .

 

پیچ هایی که سر نیمه گرد دارند:

این پیچ ا دارای یک سر گرد و واشر هستند . و بیشتر برای اتصال ورقه های فلزی به کار گرفته می شوند . این پیچ ها تنها در مواردی می توانند کاربرد داشته باشند . که در تمییزی کار نیاز به وجود یک سطح صاف نباشد . این پیچ ها در پیچ ورولپلاک نما مورد استفاده قرار نمیگرند زیرا باعث وجود ناهمواری و ظاهر بدی در نما می شوند . حتی اگر با بتونه پوشیده شوند .

  پیچ هایی که سر ذوذنقه ای دارند . ( این پیچ را می توان افزایش دهنده سطح حامل پیچ دانست .)

 

12

 

کاربرد های پیچ:

پیچ ها کاربرد های بسیار فراوانی در زندگی روزانه  دارند از کاربرد آن در ساخت گوشی همراه  تا تعمیرات ، بازسازی وسایل متفاوت ، که ما حتی متوجه آنها هم نیستیم .

اما از مهم ترین کاربرد های پیچ می توان به استفاده آن در پیچ ورولپلاک نما اشاره کرد .

 پیچ وروپلاک نما :

یکی از کاربرد هایی که پیچ از خود ارائه میدهد . پیچ ورولپلاک نمای ساختمان ها می باشد . این کار می توان امری تلقی کرد که در هنگام ریزش سنگ نما با تثبیت سنگ ها باعث جلوگیری از ریزش می شود .

 

نکاتی درباره پیچ ورولپلاک نما :

 • پیچ ورولپلاک نما در هر 50 سانتی متر به 50 سانتی متر نصب می شود .
 • هنگامی که در پیچ ورولپلاک نما عرض از 50 سانتی متر کمتر باشد می توان از دوتا پیچ برای این کار استفاده کرد .
 • برای تثبیت نماهای سنگی در پیچ ورولپلاک نما باید عرض سنگ کمتر از ده سانتی متر باشد .

 

رولپلاک چیست :

رولپلاک را می توان قطعه ای دانست که از چنس فلز، پلاستیک و فیبر است . که در انواع رنگ ها و مدل های متفاوت با نام مته ی دیوار خور نیز در بازار یافت می شود.

این رولپلاک را می توان نوعی بند دانست . که از آن برای اتصال پیچ ها به مواد شکننده و مواد متخلل  که پیچ قدرت نگهداری جسم را ندارد استفاده می شود . از طرفی رولپلاک به پیچ ها قدرت نصب در دیوار های بنایی شده را هم می دهد .

 

ویژگی های رولپلاک :

 • قابلیت استفاده در پیچ ورولپلاک نما
 • قابلیت استفاده از رولپلاک در انواع دیوار های سفالی و گچی این را دقیقا می توان مزیتی در نظر گرفت که باعث استفاده از رولپلاک در کار در ارتفاع می شود .
 • قابلیت استفاده در اجرای کناف
 • قابلیت استفاده در تمامی سطوح که بدون پشت هستند ( دارای پشت خالی )
 • قابلیت استفاده برای تمامی سقف های کاذب

 

 

انواع رولپلاک :

رولپلاک ها را می توان بر اساس جنس ، مدل آن ، اندازه  و رنگ آن تقسیم بندی کرد . اما به طور معمول رولپلاک هایی که در پیچ ورولپلاک نما استفاده می شوند. را براساس کارآیی آنها تقسیم بندی می کنند . همچنین رولپلاک ها بر اساس کارآیی خود از آلیاژ های متنوعی نیز ساخته می شوند.

Source: Cyberg

 

انواع رولپلاک ها بر اساس کارآیی :

 • رولپلاک خاردار
 • رولپلاک شاخک دار
 • رولپلاک لبه دار شاخک دار
 • رولپلاک ساده
 • رولپلاک لبه دار
 • رولپلاک فلزی
 • رولپلاک فیشر
 • رولپلاک پرچ
 • رولپلاک پروانه ای
 • رولپلاک HUD

 

اندازه رولپلاک ها :

رولپلاک ها بر اساس اندازه خود به سه دسته

 رولپلاک های مصرفی ( در بر گیرنده سایز های کوچک که در بازه 3 تا 7 سانتی متر قرار می گیرد . است )  این رولپلاک ها را می توان رولپلاک مورد نیاز برای پیچ ورولپلاک نما دانست .

 رولپلاک های صنعتی ( در برگیرنده رولپلاک هایی که در سایز های 8 ، 10، 12 ،14 و 16 ارائه می شوند . است )

 و رولپلاک های خاص تقسیم می شوند .

 

 

کاربرد پیچ ورولپلاک:

هنگامی که به صنعت و ساختمان توجه می کنیم ، کاملا واضح است . که پیچ ورولپلاک به دلایل متفاوت قبیل آسانی استفاده از آن ، ارزان بودن قیمت آن ، جلوگیری از آسیب به ساختمان و...  به یک بخش جدایی ناپذیر در این حوزه تبدیل شده است .

پیچ ورولپلاک علاوه بر کاربردی که در صنعت و ساختمان از خود ارائه میدهد . کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد . که می توان از آنها به موارد زیر نیزاشاره کرد

 • استفاده در پیچ ورولپلاک نما
 • استفاده در نصب انواع اجسام به دیوار و سقف
 • آویزان کردن تابلوها با هر اندازه
 • مصارف صنعتی
 • کابینت سازی و...

 

نحوه نصب پیچ ورولپلاک نما :

به صورت کلی می توان گفت نحوه نصب پیچ ورولپلاک نما برای بیشتر موارد یکسان است . این نحوه را می توان در چهار گام ساده معرفی کرد

1 ــ  اولین مرحله پیچ ورولپلاک نما ایجاد سوراخ  با دریل در سطح مورد نظر

2 ــ  رولپلاک را در داخل سوراخ قرار می دهیم

3 ــ پیچ مناسب را در رولپلاک قرار می دهیم

4 ــ ضربه زدن به رولپلاک و پیچ با چکش تا از محکمی آن اطمینان پیدا کنیم .

 

 

کار در ارتفاع

در این مقاله به توصیف ابزار اصلی پیچ ورولپلاک نما پرداختیم که در کار در ارتفاع مورد استفاده قرارمی گیرند . البته از نمونه خدمات دیگر کار در ارتفاع با طناب می توان به نماشویی با طناب نیز اشاره کرد .

نساجی موزیک...
ما را در سایت نساجی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 43 تاريخ : 5 آذر 1399 ساعت: 18:56

چکیده : آهنگ های جنوبی... با عنوان : منهول فاضلابی چیست؟ بخوانید :

منهول فاضلابی چیست؟

منهول فاضلاب همان منهول هایی است که در خطوط انتقال فاضلاب و پکیج های تصفیه فاضلاب نصب شده و برای دسترسی و زهکشی خطوط فاضلاب استفاده می شود. منهول فاضلاب اکنون از مواد پلی اتیلن ساخته شده می شود اما جنس های مختلف دیگری نیز برای ساخت منهول فاضلاب استفاده می شود که در ادامه به آنها پرداخته می شود.

 در حال حاضر هنوز هم از منهول فاضلاب بتنی و آجری نیز استفاده می شود اما این نوع منهول فاضلاب محبوبیت خود را در دنیای امروز و با رشد فناوری های جدید تولید منهول فاضلاب از دست داده اند و پیمانکاران و مجریان طرح های انتقال فاضلاب به استفاده بیشتر از منهول های پلی اتیلن روی آورده اند.

منهول فاضلابی پلی اتیلن

در شبکه انتقال فاضلاب برای اتصال چندین خط لوله فاضلاب و برای ایجاد مسیر‌های مختلف در زیرساخت فاضلابی و در سیستم مخابراتی برای دسترسی به مسیرهای کابل زیرسطحی از منهول پلی اتیلن استفاده می شود. منهول های پلی اتیلن تولید شده در دو نوع سنتی و پیش ساخته، هر کدام مزیت خاص خود را دارند.

برای بکارگیری هر یک از این  منهول ها می توانید از تیم کارشناسی شرکت اوژن مشاوره دریافت کنید. شرکت اوژن طراحی، تولید کننده و تامین کننده انواع منهول، منهول پلی اتیلنی، منهول بتنی پیش ساخته بوده و پیاده سازی و راه اندازی آن را با کیفیت بالا انجام می دهد. تا به امروز پیاده سازی منهول پلی اتیلن در شرکت های گاز و نفتی، پتروشیمی، نیروگاه ها و خطوط انتقال صورت گرفته است.

 

سایت: http://ozhen.co/

تماس : ۹۱۳۰۰۲۰۴ - ۰۲۱

ایمیل: info@ozhen.co

نساجی موزیک...
ما را در سایت نساجی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 47 تاريخ : 3 آذر 1399 ساعت: 9:7

چکیده : آهنگ های جنوبی... با عنوان : سردرگمی در بازار محصولات پزشکی بخوانید :

 

این روزها که تب کرونا داغ شده است مردم با نگرانی در تب و تاب خرید محصولات مراقبتی هستند تا از گزند این بیماری خطرناک در امان مانده و به راحتی محصولات اصل و غیر تقلبی را با ساده ترین روش تهیه کنند

متاسفانه این روزها بازار محصولات مرتبط با تندرستی و کرونا بسیار داغ شده و مردم عزیزمان سردرگم شده‌اند که از کدام شرکت محصولات پزشکی بخرند و محصول کدام شرکت اصل است. فروشگاه آنلاین تجهیزات پزشکی سدان (سدان مد) با 10 سال سابقه فعالیت آنلاین راه‌حل کلیدی این مساله شده و خیال خیلی‌ها را راحت کرده است.

این روزها با گسترش فناوری‌های نوین، استفاده و خرید از فروشگاه‌های اینترنتی بسیار مرسوم شده است ولی با این حال یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مردم در خرید از فروشگاه‌های آنلاین تخصصی که اطلاعات چندانی در رابطه با آن محصولات ندارند این است که اعتبار واقعی از آن فروشگاه است و کدامیک محصولات اصل و واقعی را عرضه می‌کند.

 

مخصوصا این روزها که تب کرونا داغ شده است و مردم با نگرانی هرچه بیشتر در تب و تاب خرید محصولات مراقبتی هستند که بتوانند از گزند این بیماری خطرناک در امان مانده و به راحتی محصولات مراقبتی اصل و غیر تقلبی را با ساده‌ترین روش‌ها تهیه کنند.

 

معمولا این فروشگاه‌های اینترنتی محصولات متنوعی را برای فروش به نمایش می‌گذارند و برخی دیگر تنها به فروش محصولات خاص و یا برندهای خاصی می‌پردازند. همچنین برخی از آن‌ها محصولات صرفا اصل و برخی دیگر با کمی شیطنت‌های ریز، محصولات غیر معتبر هم بدرقه دستان خریداران می‌کنند.

 

اولین قدم برای اعتماد به یک فروشگاه اینترنتی کاملا تخصصی این است که بدانیم در پشت یک فروشگاه اینترنتی، یک کسب و کار فیزیکی و یا یک شرکت تجاری وجود دارد که با گسترش فعالیت‌های خود به صورت فروشگاه اینترنتی، تلاش می‌کند تا مشتریان بیشتری را جذب کرده و خدمات بهتر و راحت‌تری را به ایشان ارائه کند.

 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی نیز یکی از انواع فروشگاه‌های اینترنتی است که امروزه خرید و فروش لوازم مصرفی پزشکی و تجهیزات پزشکی تخصصی و عمومی را برای عموم مصرف کنندگان خانگی و یا مراکز درمانی از کوچک تا بزرگ تسهیل کرده است.

 

یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی می‌تواند مزیت‌های زیادی برای فروشندگان و خریداران داشته باشد. به این معنا که یک فروشگاه اینترنتی می‌تواند با جلب مخاطبین بیشتر باعث رونق کسب و کار توزیع کنندگان تجهیزات پزشکی شده و از سویی دیگر می‌تواند موجب تسهیل در خرید برای خریداران لوازم مصرفی پزشکی اعم از عموم مردم و یا مراکز درمانی شود.

 

در مرحله بعد باید نگاهی به تاییدیه‌های سایت فروش تجهیزات و لوازم پزشکی انداخت و باز هم دوباره کمی درباره آن تحقیق کرد و سرانجام اقدام به خرید کرد.

 

همچنین خریداران لوازم پزشکی همچون بیمارستان‌ها، مراکز درمانی عمومی و خصوصی، مطب‌ها و یا حتی عموم مردم می‌توانند برای اطمینان از خرید خود، به قسمت درباره ما فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی سدان مراجعه کرده و اطلاعات بیشتری در خصوص سابقه‌ی فعالیت‌های شرکت و نوع ارائه‌ی خدمات آن کسب کنند و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید از آن فروشگاه کنند.

 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی سدان

 

فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی سدان با سابقه‌ی 15 سال فعالیت در زمینه‌ی تجهیزات و لوازم پزشکی که در سامانه اداره کل تجهیزات پزشکی نیز به ثبت رسیده است؛ با دارا بودن برندهای مختلف کالاهای پزشکی این امکان را برای شما ایجاد کرده تا خریدی آسان و بسیار مطمئن را تجربه کنید.

 

همچنین این فروشگاه با دریافت نمایندگی از برندهای مختلف تجهیزات و لوازم مصرفی پزشکی، امداد و نجات و زیبایی، امکان مقایسه‌ی کالاهای مختلف را برای شما به وجود آورده است. شما می‌توانید به راحتی با تماشای تصاویر که دقیقا از همان محصول مورد نظر تهیه شده است، با کیفیت محصولات و ویژگی‌های ذکر شده برای هر محصول در قسمت مربوط به همان محصول، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

این شرکت همچنین راه‌های ارتباطی مختلفی را برای مصرف کنندگان ایجاد کرده تا شما بتوانید به راحتی با دریافت مشاوره از کادر فنی و کارآزموده، پس از برطرف نمودن سوالات خود، اقدام به خرید کنید.

 

علاوه بر این، روش‌های مختلف پرداخت این شرکت اعم از پرداخت از طریق درگاه اینترنتی، پرداخت پس از تحویل کالا و یا حتی کارت به کارت به حساب شرکت، نیز از دیگر ویژگی‌های استفاده از این فروشگاه اینترنتی لوازم پزشکی است که در این برهه که همگی درگیر فرار از بیماری کرونا هستند، جهت ارتباط کمتر خریدار و فروشگاه ترجیح بر این است که پرداخت نقدی درب منزل و همچنین خرید حضوری از فروشگاه فیزیکی از این میان برداشته شود که همین بنمایه به وجود آمدن فروشگاه‌های آنلاین است.

 

روش‌های ارسال متنوع و انتخابی و نیز ارسال رایگان برای تمامی کشور برای خریدهایی با سقف مشخص نیز از دیگر امکاناتی است که این فروشگاه برای آسایش هرچه بیشتر مشتریان خود فراهم کرده است.

 

بنابراین این فروشگاه با دارا بودن تمامی ویژگی‌های یک فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی معتبر، می‌تواند بهترین گزینه برای خرید تجهیزات و لوازم مصرفی پزشکی شما باشد.

 

 

 

نساجی موزیک...
ما را در سایت نساجی موزیک دنبال می کنید

نویسنده : ممود بازدید : 41 تاريخ : 1 آذر 1399 ساعت: 6:31

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :