آموزش جنگو

آموزش جنگو

ساخت وبلاگ

امکانات وب

آموزش جنگو

جنگو چیست و چه کاربردی دارد ؟


اگر تنها یک بار با زبان برنامه نویسی پایتون ، برنامه ایی نوشته باشید و همچنین با سایر زبان های برنامه نویسی هم کار کرده باشید ، به احتمال زیاد شیفته پایتون خواهید شد ، چرا که زبان برنامه نویسی پایتون در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی از سطح بالاتری برخوردار می باشد و همچنین سینتکس راحت تر و آسان تری دارد. مانند بسیاری از زبان های برنامه نویسی ، زبان برنامه نویسی پایتون هم دارای کتابخانه ها و فریمورک های بسیاری می باشد که به برنامه نویسان در زمینه های مختلف کاری ، آزادی عمل بالایی ارائه می کند .
 

فریمورک چیست ؟

 
در واقع فریم ورک ها برای راحتی کار برنامه نویسان ، توسط برنامه نویسان دیگر تهیه و آماده می شوند تا متخصصانی که به دنبال عملکرد خاصی هستند بتوانند بدون صرف وقت آنچنانی عملکردها و برنامه های مختلف را پیاده سازی کنند. یکی از فریم ورک های محبوب پایتون ، جنگو می باشد که به طراحان و در واقع توسعه دهندگان وب سایت این اجازه را می دهد تا بتوانند در کمترین زمان ممکن وب سایت های مختلفی را طراحی و توسعه دهند .

مزایای استفاده از فریم ورک جنگو


جنگو بر پایه MVC و یا Model-View-Controller می باشد که باعث می شود فایل ها طبقه بندی و سازمان یافته تر باشند و همچنین دیباگ و رفع عیب هم برای برنامه نویسی و طراح سایت آسان تر باشد. علاوه بر این ها به همراه جنگو ، دیتابیس سبکی هم در اختیار برنامه نویس و یا توسعه دهنده وب سایت قرار دارد که می تواند اطلاعات را در این محل ذخیره و یا این اطلاعات را ویرایش دهد. فریمورک جنگو از رابط کاربری مناسبی هم برای توسعه دهندگان برخوردار می باشد که همگی این فواید باعث شده است که جنگو به انتخاب اول پایتون کارها برای توسعه و طراحی وب سایت تبدیل شود .برای مطالعه مقاله آموزش جنگو به مجله نوآوری های روز سر بزنید.

نساجی موزیک...
ما را در سایت نساجی موزیک دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ممود بازدید : 102 تاريخ : 12 دی 1399 ساعت: 21:44

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :